Site Loader

Firma Lavazza założona w 1895 roku zarządzana jest przez wnuków i prawnuków Luigiego Lavazzy, sklepikarza z Turynu. Należy do czołowych producentów kawy na światowym rynku, na rynku włoskim jest liderem. Zakłady produkcyjne posiada we Włoszech, Francji, Indiach i Brazylii. Sprzedaje w ponad 90 krajach, eksport sięga tysięcy ton. Zaangażowana w społeczne programy przyczynia się do poprawy bytu swoich pracowników w odległych krajach i jest otwarta na innowacje w celu ochrony środowiska.

Włoska kawa mistrzowska

Wyjątkowe tradycyjne mieszanki mielonych ziaren z różnych upraw mają być sekretem perfekcyjnego smaku kaw Lavazza. Lavazza to bardzo dobra opcja dla każdego kawosza. To wyśmienita jakość w przystępnej cenie. Kawa mielona, kawa ziarnista, kawa rozpuszczalna, kawa w kapsułkach – każdy znajdzie coś dla siebie. Do popularnych należą Lavazza Crema e Gusto, Qualita Rossa, Qualita Oro – najlepsza wg wielu rankingów opinii klientów, bezkofeinowa Dek o małej intensywności. Nowością jest seria Bio-Organic Lavazza Tierra!, wpisująca się w trend kaw ekologicznych w trosce o środowisko i technikę upraw. Wymienione kawy dostępne są również w ziarnach w opakowaniach po 500 i 1000g. Inne starannie dobrane ziarna to: Caffe Crema Classico, Caffe Crema Gustoso, Espresso Italiano kawa ziarnista. Rozpuszczalna kawa w puszce Prontissimo pozwoli rozkoszować się aromatem w kilka chwil. Kapsułki dzielą się na kilka typów, Lavazza A Modo Mio, Lavazza Espresso Point i kapsułki Lavazza Blue. To również szeroki wybór smaków:

– Espresso,

– Crema Lungo,

– Delicato,

– Tierra

…a ponadto kapsułki z herbatą cytrynową, czekoladą lub… rumiankiem.

Szybka dostawa i najlepsze ceny

Lavazza to najlepsza jakość w przystępnej cenie. Wykwintne kawy Lavazza można przygotowywać na wiele sposobów, nadają się do ekspresów, french pressu i parzenia tradycyjnego. Mogą być bazą pysznego capuccino i latte. Pakowane ergonomicznie tak, by nie utracić ani odrobiny aromatu.

Post Author: Daniel